żyj pełnią życia
15 lipca 2023

Spotkanie kobiet w aromacie lawendy

Zapraszamy na wyjątkowe wydarzenie stworzone specjalnie dla pań, które pragną odnaleźć harmonię, siłę i inspirację w swoim życiu. Spotkanie, organizowane przez grupę Wiedźmy z Kolska oraz Iwonę Piechota z Silna Lawenda, to prawdziwa uczta dla zmysłów, która łączy w sobie warsztaty gimnastyki słowiańskiej oraz fascynującą opowieść o historii powstania projektu Wiedźm z Kolska. A to wszystko w przepięknych okolicznościach kwitnącego lawendowego pola.

Podczas wydarzenia odbędą się warsztaty gimnastyki słowiańskiej.
Pod okiem doświadczonej instruktorki, uczestniczki poznają tajemnice naturalnego, elastycznego ruchu, który wzmacnia ciało i umysł. Poprzez różnorodne ćwiczenia, będą miały okazję odkryć swoje siły i ograniczenia, oraz nauczyć się technik relaksacyjnych, które pomogą im w codziennym życiu. Warsztaty poprowadzi Renata Piotrowska - instruktorka gimnastyki słowiańskiej.
Kolejnym fascynującym elementem spotkania jest opowieść o historii powstania Wiedźm z  Kolska. Dowiemy się, jak na terenie małej wsi, w szacunku do lokalnej historii zrodziła się grupa wpierająca rozwój kobiet. Ich siła i determinacja inspiruje inne panie w odkrywaniu swoich mocnych stron i spełnianiu marzeń.
Podczas spotkania będzie możliwość poznania produktów – cegiełek wspierających działalności społeczno – kulturalną Wiedźm.
To spotkanie jest nie tylko odskocznią od codzienności, ale także inspirującym doświadczeniem, które pozwoli uczestniczkom na znalezienie siły, harmonii i nowych pasji. Całość wydarzenia jest starannie zaplanowana, aby każda kobieta mogła odnaleźć coś dla siebie i poczuć się wyjątkowo. Po takiej dawce pozytywnej energii, uczestniczki z pewnością opuszczą spotkanie z uśmiechem na twarzy i nowym zapachem lawendy w sercu. Do zobaczenia w Silnej!